آخرین رپرتاژها

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا

با توجه به گسترش فضای وب و اینترنت، ارائه بسیاری از خدمات در این بستر فراهم شده است. به همین دلیل، خدمات مربوط به مراسم ترحیم از طریق اینترنت امکان پذیر است. سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا تحت نظارت گروه خدماتی ترحیم و تشریفات، راه اندازی شده است و امکان دریافت کلیه خدمات مربوط به برگزاری مراسم ترحیم و عزا در آن وجود دارد. شما می‌توانید نیازها و خدماتی را که انتظار دارید، از طریق این سامانه، ثبت و با رزرو وقت، مراسم  را با حال و هوایی متناسب با فوت عزیزان، برگزار کنید. در ادامه به فرایند ارائه این نوع خدمات می‌پردازیم.

سامانه خدمات بهشت زهرا، چه خدماتی ارائه می دهد؟

در سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا، خدمات مختلفی برای تشریفات مراسم ختم، پذیرایی و اجرای مراسم ترحیم و یادبود، قابل رزرو هستند. شما می‌توانید با انتخاب محصولات گوناگون از این سامانه، نیازهای خود را برطرف کنید. بعضی از خدماتی که در این سامانه ارائه می‌شوند، شامل موارد زیر هستند:

  • رزرو میز، صندلی و سایبان: شما می‌توانید میز، صندلی و سایبان را برای نصب در سر مزار، رزرو کنید.
  • اجاره اکو و مداح: این خدمت شامل نصب و راه‌اندازی سیستم صوتی در بهشت زهرا و اجرای مراسم ترحیم توسط مداح است.
  • خواننده و نوازنده نی: شما می‌توانید خواننده و نوازنده نی را برای اجرای موسیقی در مراسم ترحیم رزرو کنید.
  • جست‌وجو متوفی: با مراجعه به این سامانه و وارد کردن مشخصات کامل متوفی اعم از قبر، ردیف، شماره قطعه، تاریخ دقیق وفات و نام و نام خانوادگی، سفارش خود را جهت رزرو مراسم، ثبت کنید.

سامانه خدمات بهشت زهرا، چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم حرفه ای ترحیم و تشریفات

مراسم ترحیم عرفانی با موسیقی سنتی، یکی از اجراهای متنوع و جدیدی است که در مراسم ختم، سوم، هفتم، چهلم، سالگرد، یادبود و غیره انجام می‌شود. یکی از مهم‌ترین و مورد پسندترین قسمت‌های فرهنگ و هنر ایرانی، توجه به موسیقی سنتی و استفاده از آن در مراسم مختلف است. این نوع موسیقی، بیان کننده احساسات و افکار والای انسانی است و به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار دارد.

نی و دف از قدیمی‌ترین سازهای محلی در ایران هستند و در موسیقی ایران به عنوان سازهای مرتبط با حالت غمگین شناخته می‌شوند. این سازها در آهنگ‌های متعددی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. همچنین سازهای دیگری مثل سه ‌تار، سنتور و غیره در اجرای مراسم ترحیم استفاده می‌شوند. برای اجرای مراسم ترحیم عرفانی، می‌توانید با گروه ترحیم و تشریفات هماهنگی کنید. این گروه با تضمین تسلط مداح و اجرای بی‌ نقص، مراسم ترحیم شما را به بهترین شکل ممکن برگزار خواهد کرد. شما می‌توانید در انتخاب اشعار و نوع موسیقی مراسم سوگواری، با مدیر گروه هماهنگی کنید تا با اجرایی بی ‌نظیر، مراسمی متناسب با شأن و شخصیات عزیز از دست رفته خودتان داشته باشید.

گروه ترحیم و تشریفات، تضمین می‌کند که با تسلط کامل بر مداحی و اجرا، به برگزاری بهترین مراسم ترحیم اهتمام کند. به طور کلی، استفاده از خدمات آنلاین ترحیم به کاهش مشکلات روحی ناشی از فوت عزیزان کمک می‌کند و تسلی خاطر بازماندگان را فراهم خواهد کرد.

تیم حرفه ای ترحیم و تشریفات

اجاره اکو و مداح بهشت زهرا

یکی از خدماتی که در سامانه خدمات بهشت زهرا ارائه می شود، اجاره و رزرو اکو و مداح است. این سامانه به دلیل استقبال بسیار خوب هموطنان، در تمام طول سال، قابل استفاده خواهد بود. این موضوع در مورد مراسم خاکسپاری و ترحیم، بسیار مهم است.

بهشت زهرا مکانی مناسب جهت برگزاری مراسم ترحیم است که گروه ترحیم و تشریفات و همچنین مداحان معروف و حرفه‌ای هم در آن حضور دارند. برای اجاره اکو و مداح در بهشت زهرا، می‌توانید با گروه ترحیم و تشریفات تماس بگیرید و نیاز خود را مطرح کنید. با اجاره اکو و مداح بهشت زهرا، مراسم ختم به شکلی حرفه‌ای و با کیفیت برگزار خواهد شد. این اکو و مداح‌ها، تجربه و تخصص زیادی در زمینه مداحی و مرثیه ‌سرایی دارند و با استفاده از خدمات آن‌ها، می‌توانید به راحتی، مراسمی با اجرایی بی ‌نظیر داشته باشید.

گروه تخصصی ترحیم و تشریفات دارای سابقه‌ای طولانی در زمینه برگزاری و اجرای موسیقی زنده با استفاده از سازهای مختلف در مراسم ترحیم و خاکسپاری است. این گروه با استفاده از اشعار و قطعه‌های متناسب و زیبا، با لحنی رسا و حرفه‌ای، فضایی حزن انگیز می‌سازد. با مراجعه به سایت این مجموعه و رزرو اکو و مداح مورد نظر، مراسمی باکیفیت و متناسب با شأن عزیزتان خواهید داشت.

نوشتن دیدگاه