آخرین رپرتاژها

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

پد سلولزی متری + خرید، قیمت پد سلولزی متری

صفحات ضخیم موج داری که از جنس کرافت هستند را پد سلولزی می گویند. این محصولات در سیستم های سرمایشی مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل مزایای زیاد، کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند. پدهای سلولزی انواع متفاوتی دارد که اغلب با ابعاد استاندارد تولید می شوند که با طراحی خاص به تهویه و خنک سازی هوا کمک می کنند. از این رو باید با توجه به کاربرد، مدل دستگاه و ... بهترین مدل و سایز پد سلولزی را خریداری کرد.

پد سلولزی متری یکی از انواع این محصولات است که به صورت متری تولید می شود و به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پد سلولزی بیشتر مناسب گلخانه، مرغداری و ... است. در واقع با استفاده از پد سلولزی متری می توان سالن های گلخانه و مرغداری را به بهترین شکل خنک کرد. برای خرید پد سلولزی متری باید سراغ برندهای معتبر رفت زیرا این تولید کنندگان انواع پد سلولزی متری را با رعایت استانداردها، استفاده از مواد اولیه مرغوب و ... تولید می کنند.

هر چه کیفیت پد سلولزی متری بیشتر باشد کارایی و راندمان آن بهتر خواهد بود از این رو هنگام خرید باید نکات مهمی مانند کیفیت، برند تولید کننده، جنس پد و .... را در نظر داشت. در واقع خرید پد سلولزی متری مناسب و با کیفیت بسیار حائز اهمیت است زیرا سیستم های خنک کننده زمانی کارایی بالا و صحیحی دارند که تمام اعضای آن ها به درستی انتخاب شوند. این محصولات قیمت ثابتی ندارند در نتیجه یکی از نکات مهم در خرید پد سلولزی متری قیمت آن ها است. با توجه به عواملی مانند برند تولید کننده، متراژ، کیفیت و ... قیمت پد سلولزی متری تغییر می کند. در این مقاله از دانشنامه گلخانه به بررسی دقیق پد سلولزی متری و عوامل موثر در قیمت آن می پردازیم.

پد سلولزی متری چیست

پد سلولزی متری یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزاتی است که در حوزه صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد آشنایی نسبت به انواع پد سلولزی متری و کاربرد آن ندارند از این رو نمی دانند که پد سلولزی متری چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ در واقع پد سلولزی صفحه ای است که از کاغذ کرافت (درخت کاج، بامبو و کنف) با سایزهای متفاوت ساخته می شود. مهم ترین کاربرد پد سلولزی متری تهویه هوا و تولید هوای مطبوع در محیط های مختلف است.

از این محصول در سیستم های خنک سازی گلخانه های بزرگ و صنعتی به وفور استفاده می شود. طراحی پدهای سلولزی به گونه ای است که با استفاده از آب خیس و مرطوب می شوند سپس هوای خنک را در فضا پخش می کنند. این پدها در گلخانه ها، توربین های گازی، دامداری ها و ... قابل استفاده هستند. در واقع پد سلولزی متری جایگزین مناسبی برای پوشال است، این محصولات تقریبا 12 درصد بیشتر از پوشال بازدهی دارند.

پد سلولزی متری چیست

همانطور که اشاره شد پد سلولزی از کاغذ کرافت است و پس از مدتی استفاده پوسیده می شود و کارایی و کیفیت آن کاهش پیدا می کند، در نتیجه برای اثر بخشی بیشتر نیاز به تعویض دارد. پد سلولزی متری در ضخامت های مختلفی تولید می شود که با ارتفاع سفارشی می توان آن ها را به صورت متری خریداری کرد. به طور کلی سایز و ابعاد پد سلولزی متری بسته به نیاز و سفارش مشتری متفاوت است و هر فرد متناسب با نیاز خود می تواند این محصولات را در ابعاد مختلف خریداری نماید.

خرید پد سلولزی متری امکان دارد؟

از آن جایی که پد سلولزی متری جزو کاربردی ترین قسمت های سیستم سرمایشی است آشنایی با آن نیز بسیار حائز اهمیت است. پد سلولزی متری برای انواع سیستم سرمایشی، کولرهای آبی و ... قابل استفاده است و زمانی که مصرف کننده به متراژ بالایی پد سلولزی نیاز داشته باشد می تواند مدل های متری را خریداری نماید. در واقع برخی از تولید کنندگان پد سلولزی، برای رفاه حال مشتری های خود در زمینه تولید پد سلولزی، گامی بلند برداشته اند و با تولید پد سلولزی متری این امکان را فراهم کرده اند که مصرف کنندگان این محصولات را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب خریداری کنند.

خرید پد سلولزی متری امکان دارد؟

این سوال برای افرادی که از انواع پد سلولزی استفاده می کنند پیش می آید که آیا خرید پد سلولزی متری امکان دارد؟ این امکان وجود دارد و برخی از تولید کنندگان به صورت تخصصی انواع پد سلولزی را به صورت متری در ابعاد متفاوتی به بازار عرضه می کنند. خرید پد سلولزی متری برای افرادی که به متراژ بالایی از این محصولات نیاز دارند بسیار مقرون به صرفه است.

نوشتن دیدگاه