آخرین رپرتاژها

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

آنباکسینگ پد سلولزی

پد سلولزی وسیله ای پرکاربرد در صنایع مختلف از جمله گلخانه به شمار می رود. این تجهیزات به عنوان جزئی از سیستم سرمایشی و خنک کننده مورد استفاده قرار می گیرند. پدهای سلولزی در بسته بندی های مختلفی قرار دارند. با این حال نحوه باز کردن این بسته بندی ها متفاوت نیست. در این مقاله از وب سایت دانشنامه گلخانه با نحوه آنباکسینگ پد سلولزی آشنا خواهید شد. در صورتی که به خرید این پدها اقدام کرده اید و با نحوه باز نمودن بسته بندی آن ها آشنا نیستید، حتما همراه ما باشید.

نحوه آنباکسینگ پد سلولزی

باز کردن بسته بندی پدهای سلولزی کار دشواری نیست.  قبل از شروع هر کاری باید چسب ها را برش داد. همان طور که می دانید بسته بندی پدها به وسیله کارتن و با استفاده از چسب انجام شده است. شما باید به وسیله کاتر یا هر وسیله تیز دیگری چسب ها را به آرامی برش دهید. با این کار درب بسته باز می شود. اکنون قادر هستید پدهای سلولزی را با خیالی آسوده از کارتن خارج نمایید.

 نحوه آنباکسینگ پد سلولزی

در زمان حمل پدهای سلولزی بسیار دقت فرمایید. در صورتی که پدها به جسم سخت برخورد کنند امکان خراب شدن آن ها وجود دارد. اگر پدها در اثر این برخورد دفرمه شوند، به خوبی عمل نخواهند نمود. در ادامه با ارائه فیلم آنباکسینگ پدهای سلولزی نحوه انجام کار را برایتان روشن تر خواهیم کرد.

فیلم آنباکسینگ پد سلولزی

اگر هنوز به طور کامل نحوه باز کردن بسته بندی پدهای سلولزی را یاد نگرفته اید، پیشنهاد می کنیم ویدیو مربوط را تماشا کنید. در این ویدیو قادر خواهید بود صفر تا صد آنباکسینگ پدهای سلولزی را مشاهده نمایید. پس از تماشای این فیلم کوتاه می توانید به طور صحیح و بدون آسیب زدن به پدها بسته بندی را باز کنید.

کلام آخر

در این مقاله از مجله دانشنامه گلخانه به بررسی آنباکسینگ پد سلولزی پرداختیم. با تماشای ویدیوی کوتاهی که ارائه شده است در زمان کوتاهی قادر به باز کردن بسته خواهید بود. همان طور که دیدید انجام این کار دردسر زیادی ندارد. فقط باید دقت نمایید که به محتوای درون بسته آسیبی وارد نکنید. حتما در حمل و جابجایی بسته های پد به اندازه کافی دقت نمایید تا پدها سالم و بدون فرورفتگی باقی بمانند. وب سایت دانشنامه گلخانه مرکزی معتبر برای افزایش معلومات گلخانه ای است. در صورتی که به خواندن مقالات دیگر علاقه مند هستید حتما نگاهی به سایر صفحات سایت بیندازید.

نوشتن دیدگاه