آخرین رپرتاژها

پیشنهاد سردبیر

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

پد سلولزی مرغداری اصفهان

پدهای سلولزی از پدهایی هستند که دارای ساختار بسیار عالی برای خنک سازی فضا می باشند، اغلب این ساختارها را به اسم پوشال کولر می شناسند و بسیاری از ما نیز این پدها را حتی برای یکبار هم که شده است دیده ایم. این پدها با ساختار مشبک مانندی که دارند می توانند به خوبی جریان هوا را از خود عبور دهند و در نهایت به کمک خاصیت جذب آب خود، دمای هوا را کاهش داده و فضا را خنک کنند.
امروزه از این پدها در مرغداری ها استفاده های گوناگونی می شود، به ویژه اصفهان که یکی از شهرهایی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خود گزینه ای مناسب برای احداث مرغداری است، به همین خاطر میزان تقاضای این پدها در اصفهان بسیار زیاد است. این مسئله باعث شده است که تولیدکنندگان زیادی در اصفهان حضور داشته باشند و انواع این پدها را در رده های کیفی مختلف تولید و به بازار عرضه کنند. در این مقاله از دانشنامه گلخانه به بررسی پد سلولزی مرغداری می پردازیم.

پد سلولزی مرغداری در اصفهان

پدهای سلولزی، پدهایی هستند که با قاب آلومینیومی و یا فولادی در بازار عرضه می شوند و عمده ماده تشکیل دهنده آن ها کاغذ کرافت است. این پدها کمک می کنند که دمای هوا به خوبی کاهش یابد و فضا به کمک سیستم های سرمایشی خنک شود، همچنین مزایان دیگری از جمله کنترل رطوبت فضا، جذب گرد و غبار، کمک به بهبود بوی محیط و ... دارند.
در مرغداری ها به ویژه در پرورش پرندگان گوشتی که نیاز است، مرغ ها بسیار پروارتر باشند، باید دمای هوا بسیار کنترل شده باشد، زیرا سرمایه گذاری که بر روی آن ها می شود بر پایه وزن آنان است، یعنی هر چه قدر این پرندگان وزن بیشتری داشته باشند می توانند سود خوبی از آن صاحب مرغداری کنند.

پد سلولزی مرغداری در اصفهان

به همین خاطر افزایش دمای محیط که سبب کاهش وزن آنان می شود، یکی از مسائلی است که باعث ضرر اقتصادی به مرغداری ها می شود. در این فضاها پرندگان در قسمت پاها، زیر بال ها و دیگر قسمت هایی که عاری از پر هستند بسیار تولید انرژی می کنند و سبب گرما می شوند. از طرفی گرما برابر است با از دست دادن انرژی پرنده جهت افزایش وزن و این در حالی است که در پرندگان گوشتی وزن بسیار اهمیت دارد. زمانی که پرنده گرما زده شود، با نفس نفس زدن و استفاده از جیره غذایی برای خنک شدن خود، هم انرژی خود را هدر می دهد و هم سبب ضرر اقتصادی برای مرغداری می شود.
مکانیسم نفس نفس زدن کمک می کند تا دمای بالا بدن پرنده با تبخیر از بدن آن خارج شود و در نتیجه پرنده خنک شود، اما این مسئله افزایش دما مرغداری را نیز به دنبال دارد، به همین خاطر است که به سیستم سرمایشی و کاهش دمای محیط باید توجه وافری نشان داد. امروزه در مرغداری ها به کمک کاغذهای سلولزی سعی بر این می شود که دمای هوا را به درجه مشخصی برسانند و برای این امر از دستگاه های مه پاش نیز استفاده می شود.

معرفی فروشگاه های فروش پد سلولزی مرغداری در اصفهان

متقاضیان زیادی جهت خرید پدهای سلولزی مرغداری در اصفهان وجود دارند که همین مسئله باعث شده که تصمیم بگیریم به معرفی برخی از فروشگاه های فروش پد سلولزی مرغداری که در اصفهان فعالیت دارند، بپردازیم تا با خیال آسوده به آن ها مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

  • نیکاسان: یکی از تولیدکننده های مهمی است که انواع پدهای سلولزی را با کیفیت بسیار عالی تولید می کند. این تولیدکننده دارای انواع محصولات مرتبط با سیستم های گرمایشی و سرمایشی است و به صورت حضوری و آنلاین به عرضه محصولات خود می پردازد. کافی است با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند و به شما قبل از خرید مشاوره دهند.

معرفی فروشگاه های فروش پد سلولزی مرغداری در اصفهان

  • بردیا کشت: یکی دیگر از فروشندگانی است که انواع پدهای سلولزی را عرضه می کند و می تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که به دنبال خرید انواع این پدها در شهر اصفهان هستند.
  • نمایندگی انرژی اصفهان گروه پاسارگاد: از دیگر مراکز محبوبی است که در نقاط مختلف ایران از جمله اصفهان فروش حضوری دارند و کیفیت محصولات آن ها ثابت شده است.

امروزه فروشندگان زیادی در این زمینه حضور دارند، بهتر است قبل از خرید در این زمینه تحقیق کنید و فروشندگانی را انتخاب کنید که خود از تولیدکنندگان یا عرضه کنندگان مستقیم هستند.

نوشتن دیدگاه