آخرین رپرتاژها

پیشنهاد سردبیر

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

تولید کننده پد سلولزی اصفهان

پد سلولزی یا پوشال سلولزی به منظور استفاده در کولرهای آبی، دیوار گلخانه ها و مرغداری ها به کار گرفته می شود. پد سلولزی در قیاس با پوشال به میزان کمتری شهرت دارد. در واقع ممکن است خیلی افراد نام و کاربری آن را نشناسند. استفاده زیاد پد سلولزی در صنعت های متنوع باعث شده که شمار تولید کنندگان آن در داخل کشور بالا رود. کارخانه های زیادی در داخل کشور در حوزه پد سلولزی در حال فعالیت هستند. تولید کننده های پد سلولزی اصفهان نمونه ای از آن ها هستند.

عرضه پد سلولزی اصفهان

به منظور شناخت تولید کننده های پد سلولزی لازم است که در مرحله اول پد سلولزی و چگونگی عملکرد آن را بشناسید. مواد اولیه این پدها از جنس سلولز است که دیواره گیاهان را می سازند. پدهای سلولزی از چیده شدن سطوح زیادی از کاغذ با جنس کرافت به وجود می آیند. نحوه چینش سطوح سلولز در مقابل هم باعث شده که پد از قابلیت مقاومت در مقابل آب و مواد شیمیایی برخوردار باشد. استفاده از پد سلولزی موجب صرفه جویی انرژی در دراز مدت می شود. تولیدکنندگان تجهیزات خنک کننده یا شرکت تولید کننده های فن، پد سلولزی را به عنوان گزینه مناسبی به جای پوشال می شناسند. طرح پد سلولزی به عنوان ایده ای جدید پا به بازار گذاشت. این پد در قیاس با پوشال طرفداران بیشتری دارد. همچنین این پدها مزایای زیادی برای بهره وری مکان های صنعتی و گلخانه ها دارند. در گلخانه ها پد سلولزی متری استفاده بسیاری دارند. از مزیت های پدهای سلولزی می توان موارد زیر را نام برد:

  • فرم نظم دار پدها به ویژه در ارتفاع به همراه قابلیت ایستایی کامل
  • امکان شستشو و کارگذاشتن راحت
  • پایین آمدن میزان ورود گرد و غبار به علت وجود سطوح متعدد در پد
  • میزان رسوب گذاری کم
  • کاهش یافتن میزان مصرف برق
  • ماندگاری بالا به نسبت پوشال
  • امکان ساخت در اندازه های متفاوت
  • پایین آمدن درجه انتقال آلودگی های هوا
  • عدم تغییر شکل نسبت به پوشال
  • راندمان بیشتر پدهای سلولزی در سرمایش محیط

عرضه پد سلولزی اصفهان

پد سلولزی کولر به عنوان کارآمدترین رابط سرمایش تبخیری مشهور است که برای بار اول در کشورهای اروپایی ساخته شده است. پد سلولزی یکی از ساختارهای با اهمیت دستگاه های سرمایشی محسوب می شود. در صورتی که هوا از سطوح مرطوب پد سلولزی رد شود، سرمایش تبخیری در فصول گرم به وجود می آید. در صنعت های مختلف دیگر نیز این نوع پدها به کار برده می شوند. این صنعت ها به دلیل راندمان زیاد خود همیشه در پی تولید کنندگان مطرح پدهای سلولزی هستند که تولیدات مرغوبی داشته باشند.

زمانی شما از تمامی مزایای فوق بهره مند می شوید که پد سلولزی باکیفیتی را تهیه کنید. عرضه پد سلولزی در شهرهای مختلف از جمله اصفهان صورت می پذیرد، ولی کدام یک از تولیدکننده ها پد با کیفیتی را به فروش می رساند؟ برای اطلاع از پاسخ این سوال قسمت بعدی را همراه ما باشید.

معرفی فروشگاه های فروش پد سلولزی کولر در اصفهان  

شرکت نیکاسان یکی از تولیدکنندگان پد سلولزی اصفهان است که پدهای سلولزی را در سایزها و قطرهای متفاوت روانه بازار می کند. تولید پد سلولزی در اصفهان معمولاً با هدف سرمایش در گلخانه ها و مرغداری ها انجام می شود. خرید پد سلولزی به شکل اینترنتی از تولیدکنندگان آن نیز امکان پذیر است. تهیه کردن پد سلولزی به شکل مستقیم از تولیدی ها، صرفه جویی در هزینه ها را به دنبال دارد. امکان خرید محصولات مختلف از شرکت نیکاسان به صورت حضوری و اینترنتی وجود دارد.

معرفی فروشگاه های فروش پد سلولزی کولر در اصفهان  

یکی دیگر از مراکز فروش معتبر در اصفهان مرکز پخش کولر انرژی است که پدهای سلولزی را با بهترین قیمت ارائه می دهد. این پدها دارای هولوگرام طلایی فنلاندی هستند. پدهای این فروشگاه امکان نصب روی کولرهای معمولی با 30 درصد خنکی بیشتر به نسبت پوشال را دارند. علاوه بر آن می توان آن ها را روی دستگاه ماینر و کولدینگ با سایزهای متنوع نصب کرد.

از دیگر نمایندگی های فروش این محصول در اصفهان شرکت آراد برندینگ است که در زمینه فروش این پدها تجربه بسیاری دارند. این نمایندگی محصولات با کیفیتی را با قیمتی مناسب عرضه می کند. همچنین این شرکت در شهرهای مختلف کشور نمایندگی های زیادی دارد. تولید کننده پد سلولزی اصفهان این امکان را برای شما به وجود می آورد که محصولات مورد نیازتان را با قیمتی مناسب تهیه کنید. در متن فوق از دانشنامه گلخانه سعی کردیم با معرفی این مراکز شما را در خرید محصولات با کیفیتی کمک نماییم.

 

نوشتن دیدگاه