آخرین رپرتاژها

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

زیباترین نوع کاشی استخری با طرح های متنوع

امروزه تقریباً در تمام خانه ها و ساختمان ها یک محل مناسب برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت در نظر گرفته می شود که استخرها سهم عمده ای از این محل ها دارند؛ اما طراحی و کاشی کاری استخرها بسیار حائز اهمیت هستند و زیبایی استخرها به یکی از اولویت ها تبدیل شده است.

 نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش استفاده از استخرها، مسئله انتخاب کاشی مناسب برای استخرها را به سطح بالاتری از اهمیت می‌ رساند. افرادی که نیاز به بازسازی استخرهای خود دارند، باید در نظر داشته باشند که هزینه بازسازی ممکن است با هزینه ساخت یک استخر جدید تفاوت چندانی نداشته باشد.  انتخاب کاشی مناسب برای استخر، وقتی با انواع مختلفی از گزینه‌ها در بازار مواجه می‌شویم، به یک انتخاب دشوار تبدیل می‌شود. در این راه، باید ابتدا کاشی را بر اساس معیارهایی مانند دوام و جذابیت انتخاب کنیم و سپس به انتخاب رنگ و نوع کاشی بپردازیم. در انتخاب کاشی استخری، باید به جوانبی مانند ایمنی، ماندگاری، هزینه نگهداری و نصب، و در نهایت هزینه خرید آن نیز توجه ویژه‌ای داشته باشیم. به طور کلی برای تزئین استخرها از دو نوع موزاییک استفاده می شود که کاشی های سرامیکی و کاشی های کریستالی یا مرمری هستند.

زیباترین نوع کاشی استخری با طرح های متنوع

زیباترین کاشی های استخری ایران سرام

کاشی های سرامیکی به ویژه در استخرهایی با اشکال نامتقارن و هندسه های نامنظم کاربرد بیشتری دارند و معمولاً برای استخرهای شنای بزرگ استفاده می شوند؛ اما کاشی های کریستالی یا مرمر بیشتر در استخرهای خانگی مورد استفاده واقع می شود که به دلیل زیبایی و طراحی های متفاوت این کاشی ها می باشد. 

کاشی های شیشه ای از آن دسته کاشی هایی هستند که در تنوع رنگ و زیبایی بسیار پر طرفدار هستند و البته در کنار زیبایی دوام و مقاومت نسبتا خوبی هم دارند.رنگ های متناسب با محیط و انعکاس نور از ویژگی های کاشی های شیشه ای هستند که به زیبایی استخر شما به شدت کمک میکنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره کاشی و سرامیک استخری و تنوع آن و خرید مطمئن بدون پشیمانی میتوانید به سایت سرامیک ایران سرام مراجعه کنید و به کالای مورد نظر خود برسید.

 زیباترین کاشی های استخری ایران سرام

طرح های متنوع کاشی های زیبا استخری

امروزه بر خلاف گذشته که استخرها به صورت ساده ساخته می شدند و فقط عمق و مساحت آن اهمیت داشت، طراحی و ظاهر استخرها دارای اهمیت بسیار زیادی هستند به همین دلیل کاشی های استخری که امروزه استفاده می شوند دارای اشکال هندسی زیادی هستند و در رنگ های متنوعی وجود دارند. البته رنگ آبی بیشترین استفاده را استخرها دارد که به دلیل آرامشی است که القا می کند.

امروزه در کاشی ها از انواع طرح های سه بعدی استفاده می کنند که دارای جذابیت زیادی است و ظاهر استخر را فوق العاده شیک و لوکس و زیباتر می کند. انواع کاشی استخری که به صورت طرح دار و سه بعدی ساخته می شوند با هدف هیجان انگیز کردن شنا و همچنین احساس بودن در آب های آزاد می باشند. کاشی های مینیاتوری و طرح دار استخری با وجود قیمت های گران همچنان از محبوبیت زیادی برخوردارند.

البته می توان با طرح های مینیمال و با استفاده از کاشی های استخری زیبا طرح های ساده و خاصی را برای استخر ارائه داد که بستگی به اندازه، طراحی و شکلی هندسی استخرها دارد، بنابراین با توجه به شکل استخر استفاده از کاشی ها هم متفاوت خواهد بود. از زیباترین کاشی های استخری دنیا می توان به طرح های سنتی ایرانی، مراکشی و اسپانیایی اشاره مرد که با وجود پیشرفت بسیار زیاد در صنعت کاشی همچنان پرچم دار هستند و طرفداران بیشماری دارند. این طرح ها حس و حال بسیار زیبایی به استخرها می دهند.

برای خرید آسان تر و مطمئن و خریدی متنوع برای استخر خود میتوانید به سایت ایران سرام مراجعه کنید و با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید تا لذت یک خرید مطئن و با صرفه را تجربه کنید.

نوشتن دیدگاه