آخرین رپرتاژها

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

پد سلولزی دست دوم

پد سلولزی جایگزین مناسبی برای پوشال کولر است که به دلیل کارآیی بالا امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. پد سلولزی برای هواسازها، کولرهای سلولزی و ... قابل استفاده هستند و برای دو سیستم گرمایشی و سرمایشی کاربرد دارند. شرکت های بسیاری وجود دارد که انواع پد سلولزی را در سایز، کیفیت و ... متفاوت تولید می کنند و هر فرد متناسب با دستگاه خود می تواند بهترین مدل را خریداری نماید.

برای خرید پد سلولزی باید به عوامل بسیاری به خصوص کیفیت این محصولات دقت کرد زیرا هرچه کیفیت پد سلولزی بالاتر باشد، کارآیی دستگاه بیشتر می شود. امروزه برخی افراد برای خرید انواع پد سلولزی با قیمت ارزان تر به دنبال پد سلولزی دست دوم هستند. اما دقت داشته باشید که این محصولات اهمیت بالایی در بازدهی دستگاه دارند، از این رو باید با در نظر گرفتن نکات مهم با حساسیت بالا پد سلولزی را خریداری نمایید.

پد سلولزی بسته به برند تولید کننده، کیفیت و ... پس از گذشت 2 تا 5 سال نیاز به تعویض دارد. در نتیجه پد سلولزی دست دوم مزیتی ندارد و خرید آن می تواند بیهوده باشد. با توجه به تحقیقات و بررسی های انجام شده پد سلولزی دست دوم برای تجهیزات گرمایشی و سرمایشی بازدهی و عملکرد خوبی ندارد از این رو هزینه برای خرید این محصولات کار اشتباهی است. البته این سوال برای برخی افراد به وجود می آید که خرید پد سلولزی دست دوم مقرون به صرفه است؟ باید پاسخ داد خیر زیرا پد سلولزی دست دوم با توجه به بازدهی کمتر، قیمت بسیار بالایی دارد در نتیجه خرید آن ها مقرون به صرفه نیست.

معایب استفاده از پد سلولزی دست دوم

با توجه به مطالبی که در بالا به آن ها اشاره شد، توصیه می شود از خرید پد سلولزی دست دوم خودداری کنید زیرا این محصولات مشکلات زیادی دارند. با این تفاسیر در زیر به برخی از معایب استفاده از پد سلولزی دست دوم اشاره شده است.

  • افزایش آلودگی و رشد قارچ به دلیل عدم شستشو
  • کاهش کیفیت در صورتی که پد سلولزی توسط مصرف کننده قبلی به طور مرتب شستشو نشده باشد.
  • وجود ایرادات جدی در پد سلولزی دست دوم در اثر ضربه
  • از دست رفتن کیفیت و استاندارد پد سلولزی دست دوم
  • از دست رفتن راندمان تبخیر مورد نیاز
  • تغییر شکل پد سلولزی در اثر استفاده چند باره
  • رسوب گرفتن و مسدود شدن روزنه های پد سلولزی
  • از دست دادن بازدهی و کارایی

معایب استفاده از پد سلولزی دست دوم

معایبی که در بالا به َآن ها اشاره شد، می توانند شما را مجاب کند پد سلولزی دست دوم کارایی مناسبی ندارد و خرید آن کار بیهوده ای است. با این تفاسیر توصیه می شود پد سلولزی را از برندهای معتبر خریداری نمایید زیرا این محصولات باید با رعایت استانداردها و با کیفیت بالا تولید شود. همانطور که اشاره شد پد سلولزی تنوع بالایی دارد و هر فرد باید متناسب با دستگاه خود بهترین مدل آن را خریداری نماید. از این رو توصیه می شود به دنبال پد سلولزی دست دوم نباشید.

خرید پد سلولزی دست دوم ممنوع

چندین برند معتبر در ایران وجود دارد که انواع پد سلولزی را با کیفیت بالا تولید می کنند. این تولید کنندگان شرایط مناسبی را برای مشتری های خود فراهم کرده اند، از این رو به آسانی می توان پد سلولزی مورد نیاز خود را از آن ها خریداری کرد.

با توجه به کیفیت و بازدهی بالای پد سلولزی نو توصیه می شود، از خرید پد سلولزی دست دوم اجتناب کنید. با در نظر گرفتن معایب و مشکلاتی که پد سلولزی دست دوم دارد بهتر است خرید پد سلولزی دست دوم را ممنوع کنید. اکثر شرکت های تولید کننده، پد سلولزی با کیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند، از این رو بیشتر افراد ترجیح می دهند این محصولات را به صورت آکبند و نو خریداری نمایند.

خرید پد سلولزی دست دوم ممنوع

از آن جایی که پد سلولزی نقش مهم و اساسی در عملکرد دستگاه دارد هنگام خرید آن باید دقت و حساسیت بسیاری به خرج داد. با در نظر گرفتن مطالبی که در بالا به آن ها اشاره شد خرید پد سلولزی دست دوم ممنوع است و برای خرید این محصولات باید به سراغ برندهای معتبری که برای مشتری های خود شرایط خرید مناسب را فراهم کرده اند، بروید زیرا پدهای سلولزی نو عملکرد بی نظیری دارند و می توان تا مدت ها از آن ها استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پدهای سلولزی و انواع تجهیزات گلخانه ای، مقالات دانشنامه گلخانه را مطالعه فرمایید.

نوشتن دیدگاه