آخرین رپرتاژها

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

فروش انواع سیلو قهوه با کیفیت(استوانه ای، مکعبی، دیواری، رومیزی)

سیلو قهوه همانطور که از نامش پیداست به وسیله ای گفته می شود که برای نگهداری از قهوه مورد استفاده قرار می‌گیرد و در جنس های مختلف مانند شیشه ای، پلاستیکی، فلزی و غیره در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. سیلو قهوه علاوه بر دارا بودن جنس های مختلف، شکل های ظاهری متفاوتی دارد و برای مکان های مختلف می توان شکل های ظاهری متفاوت آن را مورد استفاده قرار داد. در این مقاله قصد داریم به انواع سیلو قهوه بپردازیم، به همین دلیل اگر به دنبال خرید سیلو قهوه با کیفیت بالا هستید در این مقاله با ما همراه باشید. 

سیلو قهوه استوانه ای

سیلو قهوه استوانه ای یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین انواع سیلو قهوه موجود در بازار است که مشتریان زیادی را در سراسر نقاط کشور به خود اختصاص می دهد. این محصول به دلیل دارا بودن شکل ظاهری بسیار زیبا، مورد استقبال افراد مختلف قرار گرفته است. سیلو قهوه استوانه ای در سایزهای مختلف تولید و روانه بازار می شود که یکی از مهمترین و پرکاربردترین سایزهای آن، سایز ۳ کیلوگرمی است. در سیلو قهوه استوانه ای ۳ کیلوگرمی، حدود ۳ کیلوگرم قهوه ریخته می شود. سیلو قهوه استوانه ای در دو نوع در بازار به فروش می‌رسد: 

۱. سیلو قهوه استوانه ای رومیزی: این محصول همانطور که از نامش پیداست هیچ‌گونه پایه برای قرارگیری ندارد و روی میز قرار داده می شود. انواع مختلف سیلو قهوه استوانه ای رومیزی روی میز قرار داده می‌شوند و از بالا دارای دربی هستند که برای برداشتن قهوه استفاده می شود. 

۲. سیلو قهوه استوانه ای دیواری: این محصول همانطور که از نامش پیداست روی دیوار نصب می شود و برای قرار دادن آن به سطحی مانند کابینت نیازی نیست.‌ سیلو قهوه استوانه ای دیواری دارای دکمه ای است که با فشار دادن آن قهوه از داخل سیلو قهوه خارج می شود. به صورت کلی می‌توان گفت سیلو قهوه دیواری نسبت به انواع رومیزی آن پرفروش تر است. 

سیلو قهوه استوانه ای

سیلو قهوه دیواری چیست

سیلو قهوه دیواری یکی از انواع محصولات موجود در بازار است که روی دیوار نصب می شود. این محصول ممکن است تنها دارای یک مخزن باشد و یا تعداد مختلفی مخزن در کنار یکدیگر قرار گرفته باشند. استفاده از سیلو قهوه دیواری دارای مزایای بسیار زیادی است که برخی از این مزایا موارد زیر هستند: 

۱. یکی از مهمترین مزایای سیلو قهوه دیواری، این است که این محصول جاگیری چندان زیادی ندارد و برای قرار دادن آن نیازی به سطح خاص نیست. 

۲. دومین مزیت این محصول این است که زمانی که این محصول را روی دیوار نصب می کنید به هیچ عنوان امکان ریختن قهوه ها وجود ندارد. برای مثال فرض کنید سیلو قهوه روی میز قرار داده شده باشد، در این گونه موارد هر لحظه امکان دارد که دست انسان و یا هر وسیله‌ای به این محصول برخورد کند و قهوه روی زمین بریزد در حالی که در انواع دیواری آن به هیچ عنوان این مشکل وجود نخواهد داشت. 

۳. این محصول هم برای مصارف خانگی و هم برای مصارف در کافی شاپ ها و سایر موارد صنعتی کاملاً مناسب است. 

۴. تنوع سایزهای این محصول به اندازه‌ای بالا است که افراد می توانند مطابق با سلیقه خود سایزهای متفاوت آن را انتخاب کنند. 

۵. پایه ای که برای وصل سیلو قهوه به دیوار استفاده می شود، از جنس ام دی اف با کیفیت است. پایه سیلو قهوه دیواری مقاومت بسیار بالایی دارد و امکان شکستن آن و یا باد کردن آن به راحتی وجود ندارد.  

سیلو قهوه دیواری چیست

سیلو قهوه رومیزی چیست

یکی دیگر از مدل های پر فروش سیلو قهوه، سیلو قهوه رومیزی است. این محصول در انواع مختلف استوانه‌ای، مستطیلی، مکعبی و غیره در بازار موجود است و افراد می‌توانند بنابر نظر و نیاز خود انواع مختلف سیلو قهوه رومیزی را خریداری کنند. یکی از مهمترین مزایای انواع مختلف سیلو قهوه رومیزی این است که این محصولات نیازی به سوراخ کردن دیوار و آسیب رساندن به دیوار ندارند و به راحتی روی میز و یا سطوح مختلف مانند کابینت قرار داده می‌شوند.

سیلو قهوه رومیزی ممکن است تنها به صورت تکی باشد و یا تعداد مختلفی از آن روی پایه چوبی قرار داده شده باشد.‌ به هر حال می‌توان گفت تنوع در طرح و رنگ های وسایل قهوه ساز از جمله سیلو قهوه رومیزی و جنس به کار رفته در آن باعث می شود محصول مورد نظر چشم خریداران زیادی را به خود جذب کند و مشتریان مختلفی را در سراسر نقاط ایران به خود اختصاص دهد. می توانید انواع سیلو قهوه را از فروشگاه اینترنتی قهوه پخش خریداری کنید.

نوشتن دیدگاه