آخرین رپرتاژها

پیشنهاد سردبیر

فرم خبرنامه

ورودی نامعتبر

مرکز تخصصی رنگ و مش در تهران

تلاش برای زیباتر شدن یک ویژگی نهادینه شده و ثابت در همه خانم‎ها است. زیبایی اصلی درونی است اما با این حال نمی‎توان از زیبایی ظاهری غافل شد. یکی از مهم‎ترین بخش‎های بدن که تاثیر مستقیم و بسیار زیادی در زیبایی افراد می‎گذارد موی سر است؛ به همین دلیل آرایش و تزیین آن بسیار تنوع دارد. موی سر را با ده‎ها روش می‎توان مدل داد؛ کوتاه، بلند، روش شانه، فارا و ... در عین حال مو را می‎توان به صدها رنگ درآورد تا زیبایی بیش‎تری مهمان چهره‎ها شود. برای زیبایی در قدم اول باید با نگه داری درست و رعایت اصول مراقبتی موهای شاداب و سالمی داشته باشید؛ سپس با توجه به استخوان بندی و فرم چهره مدل متناسب با چهره خود را انجام دهید و بعد به سراغ رنگ کردن بروید. اگر شما هم در فکر رنگ کردن موهای خود هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا ضمن معرفی انواع روش‎ها و نکات رنگ مو درمورد بهترین مرکز تخصصی اجرا و آموزش رنگ و مش در تهران صحبت کنیم.

روشهای مدرن رنگ و مش

قبلا یک پلاستیک دور شانه فرد می‎بستند و بعد از یک تقسیم بندی ساده یک قوطی رنگ را با فرچه بر روی سر فرد می‎گذاشتند؛ اما این روزها روش‏های گوناگونی برای رنگ کردن مو به وجود آمده که به مو جلوه زیبایی می‎دهد. یکی از روش‎های جذاب رنگ، به مش مو معروف است. در مش، موها یک رنگ ثابت ندارند بلکه ترکیبی از چند تناژ رنگی بر روی سر پیاده می‎شود. در این حالت موها خیره کننده‎تر می‎شوند. برای مش کردن مو از دو شیوه استفاده می‎شود که با توجه به نوع موی شما یکی از آن دو را انتخاب می‎کنند.

  1. استفاده از فویل: در این شیوه موها طبق روش و تکنیک دسته بندی شده و با فویل پیچیده می‎شوند. آرایشگر قسمت‎های مورد نظر که قرار است رنگ روشن‎تری داشته باشد را به پودر دکلره آغشته می‎کند و بعد رنگ مورد نظر را روی آن می‎گذارد.
  2. استفاده از کلاه: در ابزار آرایشگری نوعی کلاه پلاستیکی سوراخ دار وجود دارد که بر روی سر قرار می‎گیرد. آرایشگر با یک قلاب مقدار مشخصی از مو را از سوراخ بیرون کشیده و اقدام به رنگ کردن آن می‎کند.

امروزه با همین دو شیوه کار را شروع می‎کنند، اما برای قسمت گذاشتن رنگ و پودر دکلره روش‎های گوناگونی به وجود آمده است که در ادامه آن‎ها را معرفی می‎کنیم.

 روشهای مدرن رنگ و مش

  • روش کلاسیک

در این روش موها به طور کامل و از ریشه رنگ می‎شود. معمولا در شیوه کلاسیک از رنگ موهای طبیعی استفاده می‎شود و در نهایت مو ساختار طبیعی و یک دستی دارد. در رنگ و مش کلاسیک معمولا برای بخش‎های روشن‎تر از تناژ رنگی دو الی سه درجه روشن‎تر استفاده می‎شود.

  • سامبره

در این روش موها به تدریج تغییر رنگ می‎دهند. در سامبره ریشه مو به رنگ طبیعی خود باقی می‎ماند و آغاز رنگ گذاری از پنج سانت پایین‏تر شروع می‎شود. در تکنیک آمبره ریشه مو تیره است و هر چه به سمت پایین مو حرکت کنیم رنگ‎ها درجه به درجه روشن‎تر می‎شوند. در این روش رنگ‎ها بسیار نرم و طبیعی در دسته‎های بسیار ظریف بر روی مو قرار می‎گیرند و تصوری از حجیم بودن را به مو می‎دهد.

  • آمبره

آمبره هم نوعی رنگ و مش تدریجی است که موها از بالا به پایین تغییر رنگ می‎دهند؛ تفاوت آن با سامبره در این است که در این روش بنا بر ایجاد کنتراست بیشتر است. در آمبره موها از ریشه رنگ می‎شود.

  • بالیاژ

یکی از جدیدترین تکنیک‎های رنگ و مش بالیاژ است و طرفداران زیادی دارد. این شیوه شبیه آمبره و سامبره رنگ تدریجی است ولی ظاهری بسیار طبیعی‎تر دارد آن هم به خاطر این است که در بالیاژ از فویل استفاده نمی‎شود و آرایشگر به صورت آزادانه رنگ را به منظور مش بر روی مو قرار می‎دهد.

حالا که با روش‎های جدید رنگ و مش آشنا شدید وقت صحبت در مورد بهترین مرکز اجرا و آموزش رنگ و مش است.

بهترین مرکز تخصصی رنگ و مش در تهران

شهر تهران پر از آرایشگاه است و در این شلوغی و تنوع، پیدا کردن یک مرکز خوب که با خیال راحت موها را دست آرایشگر بسپاریم بسیار سخت است؛ اما یکی از سالن‎های زیبایی تهران توانسته رضایت مشتریان خود را با خدمات با کیفیتی که ارائه می‎دهد جذب کند و آن هم سالن زیبایی بهار آرزو است. این سالن زیبایی در محدوده زیباشهر واقع شده و دارای محیطی شیک، مدرن و راحت است. سالن زیبایی بهار آرزو انواع خدمات زیبایی را ارائه می‎دهد؛ همچنین بخش رنگ و مش آن رضایت‎ مشتریان زیادی را کسب کرده است. با مراجعه به سایت سالن زیبایی بهار آرزو می‎توانید تعداد زیادی از نمونه‎ کارهای آن‎ها در زمینه رنگ و مش را ببینید و با خیال راحت برای داشتن موهایی زیبا به این سالن زیبایی مراجعه کنید.

در کنار خدمات زیبایی اگر به دنبال مرکز تخصصی آموزش رنگ و مش تهران هستید هم می‎توانید سری به زیباشهر بزنید و از کلاس‎های آموزشی رنگ و مش خانم فتحی در مرکز بهار آرزو استفاده کنید.

بهترین مرکز تخصصی رنگ و مش در تهران

زهره فتحی آموزش رنگ و مش

خانم زهره فتحی با داشتن مدارک بین المللی در زمینه آرایشگری و با همکاری با یک تیم مجرب و اساتید حرفه‎ای یکی از بهترین دوره‌های آموزش رنگ و مش در تهران را دارد. دوره آموزش رنگ و مش از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‎شود و به هنرجویان آخرین متدهای رنگ و مش، تکنیک‎ها روز دنیا و ... آموزش داده می‎شود. در سالن زیبایی بهار آرزو به عنوان مرکز تخصصی رنگ و مش در تهران با ارائه گواهینامه و مدرک پایان دوره، هنرجویان به راحتی می‎توانند وارد بازار کار شوند. برای راحتی هنرجویان امکان پرداخت چند مرحله‌ای شهریه هم فراهم است. در این دوره از مقدمات و ابزارهای رنگ و مش تا اصول کارآفرینی و افتتاح یک سالن زیبایی آموزش داده می‎شود تا هنرجویان با اطلاعات تخصصی و کاملی دوره خود را به پایان برسانند. در مرکز آموزش و سالن زیبایی بهار آرزو برای همه علاقه مندان به هنر آرایشگری امکانی فراهم شده تا به آرزوی خود برسند.

نوشتن دیدگاه